Pro zobrazení produktů zvolte jednu z kategorií zobrazených výše

Originální dárky s fotkou

Dárky s fotkou vám originálně připomenou důležité životní události. Zachytí vaší rodinu, ale i přátele nebo pracovní kolektiv. Věnujte chvíli času pro výběr vhodného dárku pro potisk Vaší fotografií a obdarujte své nejbližší.. V našem e-shopu vám nabízíme oblíbené formy fotodárků:

- hrnky a korbely
- hodiny
- polštářky a textilní doplňky
- peněženky, tašky, batohy
- fotohry, puzzle, buttony, magnetky, sněžítka
- kameny, keramické dlaždice
- viněty

Často žádanými předměty pro přenesení fotografie jsou  hrnky. V naší nabídce vám dáváme na výběr ve velikosti, tvaru i materiálu hrnku. Nabízíme i atraktivní variantu s termosenzitivní vrstvou, která fotografii odkrývá až působením teplého nápoje. Též nabízíme i pivní korbele. Polštářky a další textilní doplňky vám můžou posloužit jako originální dekorace či doplněk v interiéru. Naopak peněženky, tašky nebo batohy s fotografií vašich blízkých s vámi mohou denně cestovat a připomínat vám nebo Vašim blízkým krásné chvíle.

Zajímavým dárkem jsou jistě přívěsky na klíče, puzzle, magnetky nebo sněžítka. Maličkost, která udělá upřímnou radost.

Osobní vzkaz

Připomínejte si chvíle dovolené u prosluněného moře, společně trávené chvíle doma, ale i veselé zážitky z výletu nebo společenské akce. Nebojte se vyzkoušet něco nového. U všech typů fotodárků vám zaručujeme kvalitní zpracování, skvělou cenu a úspěch při předání. Rádi vám s výběrem vhodného dárku  poradíme.