Sněžítka s fotkou

Sněžítko polokoule se srdíčky

Toto sněžítko může být krásným dárkem pro vašeho miláčka. Můžete do ní umístit svou společnou fotografii. 
269 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítko s fotkou koule XXL

Sněžící koule LUX  průměr 15cm s chromovaným podstavcem (vč. 2 fotek)


350 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítko sněhulák

Krásný sněhuláček, který dokáže zpestřit vánoční náladu v každé domácnosti. Díky možnosti vložení dvou fotografií poslouží skvěle také jako originální a veselý dárek.
240 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítko stromeček

Sněžítko ve tvaru vánočního stromečku s vaší fotkou je krásný dárek na Vánoce, kterým můžete obdarovat své blízké.
240 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítko z fotek ve tvaru srdce

Nedržte vzpomínky se svou drahou polovičkou jen v hlavě. Tento krásný dekorační předmět vám je oživí vždy, když s ním pohnete. Ať už chcete mít svého partnera stále na očích nebo mu vykouzlit úsměv originálním dárkem, toto sněžítko je skvělá volba.
240 Kč s DPH
KoupitDetail
Sněžítka s fotkou se těší stálé oblibě a patří mezi často žádané romantické dárky. Kouzelným vánočním, nebo valentýnským dárkem bude jistě sněžítko v motivu sněhulák, stromeček nebo srdce. Klasickým tvarem je koule nebo polokoule. Použitá fotografie je ošetřená s maximální odolností proti vodě. Speciální povrch zaručuje stálost barev, obrázek se nerozmazává ani nebledne a lze jej dodatečně snadno vyměnit za nový. Materiál obalu je odolný vůči mechanickému poškození nebo nechtěnému pádu. Jemné třpytky vyvolávají dojem pomalu padajícího sněhu nebo srdíček i při jemném rozvíření vody. Při výrobě dbáme na pečlivé zpracování do detailu, při přepravě jsou předměty dobře chráněny proti poškození.